Registracija
Sirena apartmani
Doni Štoj 85360

Opis:

Shtëpia është e vendosur në Shtoj vendbanim (Ulqin), në afërsi të qendrës së Shtojit.Çdo apartament ka një banjo, kondicioner, frigorifer, kuzhine dhe ballkonKemi, hapësirat e parkimit dhe një tarracë të madhe, shesh lojërash për fëmijët dhe wireless.Për informata dhe rezervime dërgoni një mesazh privat, ose telefononi ne nr: 00—————————————————————————————Kuca se nalazi u naselju Stoj (Ulcinj),u blizini centra Stoja.Svaki apartman ima kupatilo,klima uredjaj,frizider,kuhinju i terasuKuca posjeduje,parking mjesta i veliku terasu, igraliste za djecu i wireless.Za sve informacije i rezervacije poslati poruku u inbox ili zvati na br.:00—————————————————————————————The house is situated in the village Shtoj (Ulcinj), near the center of Shtoj.Each apartment has a bathroom, air conditioner, refrigerator, kitchen and terrace.We possess, parking spaces and a large terrace, playground for kids and wireless.For information and reservations send a message in the inbox, or call the number: 00

Sadržaj:

Dvorište

Dvorište

Klima

Klima

Kupatilo

Kupatilo

Parking

Parking

TV

TV

Wi Fi

Wi Fi

Pogodnosti:

Dozvoljeno pušenje
Pogodno za djecu

Udaljenost objekta:

Od centra grada

-

Od plaže

1000 m²

Od restorana

-

Od prodavnice

-

Od autobuske stanice

-

Od aerodroma

-

Od centra grada

-

Od plaže

1000 m²

Od restorana

-

Od prodavnice

-

Od autobuske stanice

-

Od aerodroma

-

Lokacija:

Kontakt informacije:

Registruj se

Nakon što se registrujete, dobićete formu putem koje ćete da unesete Vaš smeštaj.

Registracija